Templanza Miramar Villa
A kertre kilátást nyújtó Templanza Miramar Villa vendégeit a nagyjából egy 25 perces sétára található Balneario Cacho meglátogatására invitálja.
Az Arte Evolutivo nagyjából 2 km-re, a Balneario Medanos pedig nagyjából 3 km-re helyezkedik el a Miramar városi nyaralótól.
Az ingatlan bidével és mosdóval ellátott fürdőszobát biztosít.
A Miramar városi szállás vendégei használhatják a teljesen felszerelt konyhát, valamint az étkezőt. Az ételek elkészítéséhez elektromos vízforralót, hűtőt és konyhai edényeket is igénybe vehet. A La Criolla Restó argentin ételekkel kényezteti vendégeit csaknem egy 25 perces sétára a Templanza Miramar Villa.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Mosógép
- Mosdókagyló
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Templanza Miramar Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Templanza Miramar Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Templanza Miramar Villa befogadóképessége?
A Templanza Miramar Villa akár 8 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Templanza Miramar Villa biztosít konyhát?
Ez a Templanza Miramar Villa elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A nyaraló élvezetes kilátást kínál?
A nyaraló kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Templanza Miramar Villa területén tartózkodunk?
Miramar nevezetességei közé tartozik a Balneario Cacho és az Arte Evolutivo, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Templanza Miramar Villa területétől. Ezenkívül a Balneario Medanos (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.